Auto passion

www.365hp.rowww.365hp.ro  Forum HUForum HU  AcasaAcasa  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  
OPEL DragRacing, Satu Mare. 03-04.07.2010 CLICK

Distribuiţi | 

Idei pentru anul competitional 2009-2010

In jos 

In cazul organizarii de astfel de evenimente, ati ajuta la bunadesfasurare a lucrurilor
DA
67%
 67% [ 2 ]
NU
0%
 0% [ 0 ]
Mi-e indiferent, dar poate ca as ajuta cu ce pot
33%
 33% [ 1 ]
Nu ma pasioneaza, imi place doar sa ma uit
0%
 0% [ 0 ]
Total voturi : 3

AutorMesaj
SandOo

Numarul mesajelor : 27
Cai putere: : 3280
Data de inscriere : 18/04/2009
Varsta : 29
Localizare : Satu MARE

MesajSubiect: Idei pentru anul competitional 2009-2010   Vin Sept 18, 2009 5:08 pm

Ma tot gandeam zilele astea ce am putea face pentru a atrage cat mai multa lume in oraselul nostru "mare" .. Smile cu ajutorul unor evenimente organizate ca la carte .. adica cum am facut-o si pana acum.

1. O prima idee ar fi organizarea unei etape VTM in zona Mujdeni ... o competitie care din cate am vazut a prins destul de bine la publicul din Romania.
Masini pregatite pentru asa ceva, piloti dornici de afirmare, piloti experimentati, competitie in care se lupta cot la cot.

2. Urmeaza iarna, zapada... un traseu amenajat si poate incepe distractia. Nu trebuie sa fie o locatie nu stiu cat de pretentioasa, important e sa fie zapada cum trebuie, un strat cat de cat consistent si gros pe care sa se poata rula.

3. .... Astept idei din partea voastra.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
catel

Numarul mesajelor : 6
Cai putere: : 2944
Data de inscriere : 04/02/2010
Varsta : 41
Localizare : Satu Mare

MesajSubiect: Re: Idei pentru anul competitional 2009-2010   Mar Mai 04, 2010 3:51 am

mda, as vrea sa vad ca stau spectatorii cu inima-n dinti. ceva de genul inclinarea masinii pe 2 roti si saritura de pe o rampa pe alta. normal, tot cu masina. eu unul as incerca asa ceva in 3 iulie 2010.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

Idei pentru anul competitional 2009-2010
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
365hp :: Autosport Satu Mare-
Mergi direct la: